Şifremi Hatırlat

Rumuz:
  Şifre:   
 
 
 
Aradığım:
    Fotoğraflı 
Yaşı: ile arası Arkadaş Arama
Yaşadığı:  olsun  


Ana Sayfa Arkadaş Arama Fotoğraflar Online Üyeler İletişim Sistemden Çıkış

Tüm Fotoğrafları: 

Detaylı Profili: 
Rumuzu:  nursgüll
Cinsiyeti:  Bayan
Doğum Tarihi:  1982-04-05
Medeni Hali:  Bekar
Yaşadığı Ülke:  Türkiye
Yaşadığı Şehir:  ?stanbul
Dini:  
Eğitim Durumu:  Lise mezunu
İşi:  Sat??, Pazarlama
Yabancı Diller:  
Boy:  1.60 – 1.70 aras?
Kilo:  50 – 60 aras?
Saç Rengi:  
Göz Rengi:  
Aylık Geliri:  
Araba, Ev:  
Bağımlılıklar:  Sigara,Alkol
Kendi Ağzından:
İlişkilerimde Bekaret :  Önemi yoktur
Parasal ihtiyaçlar ve masraflar :  Biraz masraflı bir insanım. İlişkimiz esnasında bu konuda senden destek görürsem mutlu olurum.
İlişkilerimde cinsel fantezilerin yeri :  Cinselliği en üst düzeyde ve fantastik olarak yaşamayı severim. O yüzden benimle beraber olacaksan hiç aklına gelmeyecek pozisyonları ve ortamları şimdidenen düşünmeye başlasan iyi olur. Sonradan burada olmaz , böyle olmaz , canım yandı , aa olurmu gibi laflar duymak istemiyorum.
Marjinal iliskiler konusundaki fikrim :  Biraz deli dolu biriyim. Cinsellikte marjinal hatta sapkın diyebileceğin olaylara bile evet diyecek bir kültüre sahibim. Çiftler, grup, lezbiyenlik, gay ilişkiler herşey benim için normaldir. Yeterki uyumlu insanlar olsun.
Parayla cinsellik konusuna bakış açım :  Para ile cinsellik bence son derece normaldir. İnsanların bazı ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte olduğu insandan para alması çok doğal. Açıkcası bu tip ilişkiler için hazırım diyebilirim. İsteyen mesaj atsın.
İlişkilerimde tatil ve konaklama opsiyonlarım :  Hafta sonları müsait oluyorum, sana uyarsa ve birbirimizi beğenirsek olabilir.
Web kamerası ile Video chat (görüntülü sohbet) :  Evet bende web kamerası var. Önce bir normal mesajlaşalım sonra hemen kamera karşısına geçeriz. Biraz fantezi yaparız. Birbirimize uyarsak buluşuruz.
İlişkilerimde gizlilik :  İlişkimizde gizlilik olması gerekmez. Yada sen nasıl istersen diyim. Ama daha fol yok yumurta yokkende ben şununla beraberim diye haykırma millete.
Fiziki özelliklere verilen önem :  Benim için karşı tarafın fiziki özellikleri çok önemli değildir ama yinede el ele dolaşırken yanımızdan geçen insanların olumsuz bakışlarını yanımdakinin üzerinde görmek hoşuma gitmez.
Cinsellikte herzaman tartışılan BOYUT konusu :  Ben bu konuda en önemli faktör fonksiyondur diyorum. Patlamayan bir tabanca ne kadar böyök olursa olsun bir işe yaramaz.
Her an aşka hazırmısınız :  Evet ben çılgın biriyim. Bu siteye üye oldum 5 dakka sonra biri mesajlaşıp bağlantiya geçip kısa bir tanışmadan sonra direkt olarak olaya geçebilirim. Ne olduğunu anlamadan kendini benimle yatar pozisyonda bulabilirsin :).
Arabada sinemada ve zor pozisyonlarda aşk :
Cinsel deneyimim :  Full cinsel deneyimliyim.
Başkasının eşi olayına bakış açım :

İdeal Partneri: 
Yaşadığı Ülke:  Türkiye
Yaşadığı Şehir:  
Aradığı Cinsiyet:  Bay
Yaş Aralığı:  En Az: Önemli Değil – En Çok: Önemli Değil
Boy Aralığı:  En Az: Önemli Değil – En Çok: Önemli Değil
Kilo Aralığı:  En Az: Önemli Değil – En Çok: Önemli Değil
Dini:  
Medeni Hal:  
Aylik Gelir:  En Az:
Çocuk:  
Eğitim:  En Az:
Kısaca İdeal Partneri:

Mesaj Gönder    ||    Video Chat Başlat       ||      


Sıkça Sorulanlar !       /      Kurallar ve Üyelik Sözleşmesi !  Hosting Hizmetleri